Szuperül szerepelt eddig a magyar csapat, már 5 aranyérmet sikerült összegyűjtenünk.

Az aranyérmeseink
forrás: Europress

Szász Emese és Szilágyi Áron vívásban lettek aranyérmesek, Hosszú Katinka pedig 3 aranyat szerzett.

Emellett van egy ezüstérmünk is, amit Imre Géza vívónk szerzett és Kenderesi Tamás egy bronzot gyűjtött már be.

Első helyen az éremtáblázatban az Amerikai Egyesült Államok áll, második Kína, 3. Japán és 4. helyen eddig Ausztrália áll, mi pedig az ötödik helyen vagyunk.

Csak így tovább!

Balra Kenderesi Tamás, jobbra Imre Géza
Videó! A középsulis futó inkább lelapátolta a havat a pályáról, futópadon futás helyett

A hó nem lehet akadály, ha profi és elkötelezett sportoló vagy. A legtöbb 18 évesnek a nagy hó annyit jelent, hogy kicsit tovább időzhet el otthon.

Teljes testet átmozgató bemelegítés 2 perc alatt

Biztosítsd be a győzelmedet a következő gyakorlatokkal!

15 szurkolócsaj, akiket megéri bekövetni instán

Az NFL egyik fénypontja a szurkolócsajok produkciója.

Mi rossz a vérképedben?

A múlt héten leírtam, hogy milyen vizsgálatokat érdemes végezni így az év elején, ha egészségesek akarunk lenni, ill. célunk a testünk átalakítása. A DEXA-val történő testösszetétel mérést ki is veséztük, most jöjjön a másik: a standard vérkép.

A tiéd mennyire gáz? Ezt gondolják a nők az alsógatyádról

Ha még mindig a 3 évvel ezelőtt vásárolt gatyákban parádézol, lehet, hogy érdemes beszerezned 1-2 új darabot.