Babos Tímea: Hagytuk kicsúszni a meccset a kezünkből.

Babos Tímea
Forrás: Instagram

Nyert helyzetből bukták a US Opent Kristina Mladenovicék.

Babos Tímea első magyarként játszhatott döntőt az amerikai nyílt teniszbajnokságon. A 25 éves játékos Kristina Mladenoviccsal az oldalán csapott össze az Ashleigh Barty, Coco Vandeweghe duóval. Jól kezdődött a mérkőzés Baboséknak, akik 3:3 után zsinórban három gémet húztak be.

Olvasd el ezt is!

A második játszma a végletekig kiélezett volt, az amerikai, ausztrál kettős rövidítésben egyenlített, majd a döntő szettben 3:0-ra el is húztak. Baboséknak sikerült felállniuk, de a rövidítésben ismét Vandeweghe-ék koncentráltak jobban, így ők nyerték a US Open női páros versenyét.

Abszolút uraltuk a meccset, mindenben felülmúltuk őket. A 2. szettben hagytuk kicsúszni a meccset a kezünkből. Nincs bennem rossz érzés, mindent kiadtunk magunkból

- nyilatkozta a finálé után a fiatal magyar játékos.

Babosnak ez volt pályafutása negyedik GS-döntője, mindenkit biztosított: nem ez volt az utolsó. Férfi párosban amerikai győzelem született, a hölgyek egyéni versenyében a japán Oszaka, a férfiaknál pedig Djokovic diadalmaskodott.

Tovább olvasok
4 brutális előtte-utána fotó

Ezek a képek elképesztőek!

Az elmúlt 10 év legjobb híresség-bajsza

Neked melyik tetszik a legjobban?

Ezért görcsöl a lábujjad

Nem azon múlik, hogy mennyi vizet iszol.

Ezt NE mondd, vagy csináld szex közben!

Ezek a dolgok biztosan tönkreteszik az aznap esti szenvedélyt.

Ezek a legrosszabb online randis példák!

Applikáción keresztül randizni nem egy leányálom.

Pontosan ennyi vizet kell meginnod egy nap!

Muszáj megfelelően hidratálnod, különösen, ha meleg van.

4 szexpóz olyan pároknak, ahol nagy a magasságkülönbség

Természetesen a kutyapóz itt is nyerő.

Így dobd fel a kutyapózt!

A kedvenc pózod ezután még forróbb lesz!

Ők megmondták a tutit! Így lesz kockahasad!

Oda kell, hogy figyelj az egészséges étrendre és az edzésprogramra is.

Hogyan fogyj le diéta nélkül?

Ne éheztesd tovább magad, inkább csináld ezt!

Parfümök, amiket tuti nem felejtesz el

Nem győzzük hangsúlyozni, hogy a megfelelő parfüm kiválasztása milyen fontos a nők és a férfiak számára egyaránt.

Öt póz, amivel garantáltan feldobhatod a szexuális életed!

Ha úgy érzed, hogy a hálószobai rutin túl egysíkúvá vált, akkor ezekkel a pózokkal tudod megfűszerezni. Másnap reggel meg fogod köszönni nekünk. Öt szexpóz, amit minden párnak ki kellene próbálnia.